» » » Sidabro spalvos žalvarinė urna su aukso spalvos ornamentu ir suvenyras

Sidabro spalvos žalvarinė urna su aukso spalvos ornamentu ir suvenyras

129.00 

NEMOKAMAS pristatymas per 24 valandas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Kėdainiuose ir visoje Lietuvoje.  
Jeigu reikia greičiau, informuokite mus +370 607 77727.

MEDŽIAGA: žalvaris
TALPA: 3,6 l
AUKŠTIS: 31 cm
SKERSMUO: 18 cm
SVORIS: 2,9 kg

Prie šios urnos siūlome identiško dizaino relikvijorių – t.y. simbolinę kremavimo urną, kurioje galite saugoti prisiminimui nedidelį kiekį kremuotų pelenų: Sidabro spalvos relikvijorius su aukso spalvos ornamentų juostelėmis.

Neturime

Produkto kodas: BA-3 Kategorija: Žymos: , , , , ,

Pristatymo informacija

Po užsakymo patvirtinimo prekę galime pristatyti Jums per 24 val. Reali prekės, kurią matote šioje nuotraukoje, išvaizda gali nežymiai skirtis (dydis, forma, spalva, kiti parametrai) dėl Jūsų naudojamo monitoriaus ypatybių ar kitų techninių priežasčių. Visa aktuali informacija apie prekę yra nurodyta šalia prekės nuotraukos, rekomenduojame su šia informacija susipažinti ir ja vadovautis. Susisiekite su URNOS.LT, jeigu Jums reikalinga detalesnė informacija apie prekę


Prekės komplektacija

Sidabro spalvos žalvarinė urna su aukso spalvos ornamentu ir suvenyras
Prekės komplektacija

Prekės komplektacija: kremavimo urna su kryželiu ir rankenėlėmis. Prie šios urnos pridedame identiško dizaino suvenyrą – t.y. simbolinę kremavimo urną, kurioje galite saugoti prisiminimui nedidelį kiekį kremuotų pelenų.

INFORMACIJA DĖL KREMAVIMO

Pasirinkę šią urną būtinai informuokite apie jos dydį krematoriumo darbuotoją. Ši kremavimo urna nėra pritaikyta standartinei kapsulei, todėl kremuoti pelenai bus supilami tiesiai į urną ją sandariai uždarant. Kremuotų pelenų perpylimą gali atlikti krematoriumo darbuotojas, laidojimo paslaugas teikiančios įmonės darbuotojas arba tai galite atlikti patys. Daugiau informacijos rasite straipsnyje Kremavimo urna saugo ir pelenus, ir prisiminimus.

KLAUSKITE

Jeigu turite klausimų, susisiekite su mumis Jums patogiu būdu puslapyje nurodytais kontaktais.

URNOS.LT – SAUGŪS PRISIMINIMAI…