URNOS LT apie mus
Esame nepriklausomas kremavimo urnų tiekėjas Lietuvoje.

URNOS.LT yra pirmoji ir vienintelė tokia internetinė urnų parduotuvė Lietuvoje:

  • viešai skelbiame urnų kainas – nieko nuo Jūsų neslepiame;
  • garantuojame urnų kokybę – kruopščiai tikriname kiekvieną Jums siunčiamą prekę;
  • turime visas puslapyje matomas urnas – Jūs matote realų asortimentą;
  • nemokamai pristatome urną per 24 valandas arba tada, kai Jums reikia – esame lankstūs Jums padėdami;
  • siūlome įvairių gamintojų urnas – suteikiame Jums galimybę rinktis.

Mes kremavimo urnas gaminame ir atstovaujame kitus gamintojus, vykdome mažmeninę ir didmeninę kremavimo urnų prekybą, ieškome tinkamiausio Jums kremavimo urnos pasirinkimo bendradarbiaudami su pasauliu.

Socialinė atsakomybė

Socialinė atsakomybė ir socialiai atsakingos veiklos idėja yra neatsiejama URNOS.LT vizijos dalis.

Labai aiškiai suvokiame būties laikinumą ir gyvenimo minutės kainą, nes su mirties faktu susiduriame kasdien. Mums rūpi apie tai kalbėti. Viešoje komunikacijoje kviečiame žmones rinktis gyventi sąmoningą gyvenimą – išmokti jį vertinti ir saugoti.

Prekinį ženklą URNOS.LT socialiai atsakingoje reklamoje naudojame kaip gyvenimo trapumo simbolį. Taip prisidedame prie gyvenimo kokybę ir trukmę labiausiai įtakojančių aplinkybių prevencijos – avarijų keliuose, įvairių priklausomybių, neteisingų mitybos įpročių, perteklinio streso. Taip pat skatiname prisiminti amžinąsias vertybes parodant pagarbą ir meilę savo artimiesiems dar tuomet, kai jie yra šalia mūsų.

Mirusiųjų kremavimas yra ekologiško, ekonomiško ir inovatyvaus laidojimo būdo pasirinkimas, todėl URNOS.LT vertę kuriame skirdami didelį dėmesį švietimui. Kremavimas tampa vis labiau įprastas – mes informuojame visuomenę apie tokį laidojimo būdą ir jo privalumus.

URNOS.LT yra kiekvienam prieinamos ir kokybiškos paslaugos bei laisvos ir skaidrios veiklos, nuolat plečiančios socialinės atsakomybės ribas, ženklas.