Mes ypatingai vertiname Jūsų atsiliepimus apie patirtį naudojantis URNOS.LT parduotuve. Dedame daug pastangų, kad apsipirkimas čia Jums būtų patogus, o aptarnavimas profesionalus ir greitas. Kviečiame pasidalinti savo pastebėjimais užpildant žinutės siuntimo formą kontaktų skiltyje, atsiliepimus publikuosime nenurodydami Jūsų asmeninių duomenų. Ačiū už bendradarbiavimą!

Esame iš mažo miestelio, ir čia neradome savo a.a. tėčiui tokios urnos, kokios norėjome. Jūs išpildėte mūsų pageidavimus, nes čia gavome skoningą urną. Ačiū Jums.
Jau praėjo kuris laikas nuo mano pirkimo čia – padėjau mamai išrinkti urną jos brolio laidotuvėms. Mama skeptiškai vertino internetą, bet mano ir jūsų dėka likome visi patenkinti. Labai labai ačiū jums, kad esate tokie novatoriški ir išmanantys savo darbą.
Ieškojau kažko išskirtinio, meniško. Tokios urnos Vilniuje neradau, netikėtai sužinojau apie jus. Ir radau urną labai arti tos, kurią įsivaizdavau. Įdomus tas urnų pasaulis – kiek visokių stilių, spalvų ir kiek reikia visko žinoti. Ačiū jūsų parduotuvės konsultantei, kad įsiklausė į poreikius ir pateikė geriausią pasiūlymą. 
Su kremavimu susidūrėme pirmą kartą ir buvo labai nejauku. Daug kartų kalbėjome su jumis, kol galų gale išsirinkome urną, kurią gavome tą dar tą pačią dieną ir tikrai nebuvo nieko nepatogaus. Ačiū Jums, kad padėjote susigaudyti šioje temoje, ačiū už nuoširdžią pagalbą ir profesionalius patarimus. Ir už žmogiškumą – jo dabar retai kur sutiksi…
Gal keista net pasakoti, bet papasakojus artimiesiems, kur įsigijome urną, nustebinome ne vieną. Buvo tokių, kurie netikėjo ir tikrino, ar tikrai yra toks puslapis. Tikiuosi, greit man neprireiks vėl pirkti šioje parduotuvėje, bet jeigu susidursiu su netektimi, pirmiausia ieškosiu pas jus. 
Dar laukdami pelenų kapsulės grįžtant iš Vokietijos jau pradėjome dairytis gražios urnos. Mums patiko apsipirkimo jūsų parduotuvėje patirtis – viskas buvo paprasta, greitai ir nesukėlė jokių sunkumų. Susėdome vieną vakarą visa šeima prie kompiuterio, išsirinkime visiems patinkantį modelį, jį užsakėme ir jau kitą dieną popiet gavome. Taip pat urną atvežęs žmogus pakonsultavo dėl naudojimo. Dėkojame!
Padėjau užsienyje gyvenančiai draugei įsigyti lietuviško ąžuolo urną iš Lietuvos. Ačiū, kad taip greitai ir tiksliai sutvarkėte visus logistikos klausimus, visi likome patenkinti.
Mes savo urnos dar negavome, tačiau dar laukiame atskirai užsakytos prekės. Dėkojame jums, kad padėjote išrinkti artimai mano sielos bičiulei išskirtinę urną, dėkojame jums už profesionalumą ir lankstumą. Ir nors daug kartų keitėme nuomonę dėl spalvos, vis dėlto pasirinkome tai, kas arčiausiai širdies. Jūsų dėka mūsų visų sesė, mama ir draugė bus palydėta į paskutinę kelionę tikrai jaukioje urnoje. Ačiū Jums.
Gavome urną per 1 valandą. Beveik kaip tikroje parduotuvėje, tik niekur nereikėjo eiti iš namų. Ačiū už operatyvumą, laikas mums buvo labai svarbus.
Mūsų turimai kapsulei netiko nė viena urna ritualinių prekių parduotuvėse, o perpilti pelenų mes nenorėjome. Čia radome mums tinkantį variantą ir visada liksime jums dėkingi už parodytą rūpestį tuo, kas mums atrodė taip sudėtinga. Linkime jums geros kloties jūsų veikloje, jūs labai padedate žmonėms patys to gal net nežinodami.
Užsakėme naktį, kitą dieną iki pietų jau sulaukėme užsakymo ir išvykome atsisveikinti su mama. Artimieji gyrė mūsų pasirinkimą ir mes jus rekomendavome dėl jūsų patikimumo ir mokėjimo būti arti kliento, kai jam to labiausiai reikia.