» » » Sidabro spalvos suvenyras su aukso spalvos ornamentų juostelėmis

Sidabro spalvos suvenyras su aukso spalvos ornamentų juostelėmis

29.00 

MEDŽIAGA: žalvaris
TALPA: 0,1 l
AUKŠTIS: 6,5 cm
SKERSMUO: 5 cm
SVORIS: 0,25 kg

Prie šio suvenyro siūlome identiško dizaino kremavimo urną: Sidabro spalvos žalvarinė urna su aukso spalvos ornamentu.

Neturime

Pristatymo informacija

Po užsakymo patvirtinimo prekę galime pristatyti Jums per 24 val. Reali prekės, kurią matote šioje nuotraukoje, išvaizda gali nežymiai skirtis (dydis, forma, spalva, kiti parametrai) dėl Jūsų naudojamo monitoriaus ypatybių ar kitų techninių priežasčių. Visa aktuali informacija apie prekę yra nurodyta šalia prekės nuotraukos, rekomenduojame su šia informacija susipažinti ir ja vadovautis. Susisiekite su URNOS.LT, jeigu Jums reikalinga detalesnė informacija apie prekę


Prekės komplektacija

Sidabro spalvos suvenyras su aukso spalvos ornamentų juostelėmis – simbolinė urna, kurioje galite saugoti prisiminimui nedidelį kiekį kremuotų pelenų.
Prekės komplektacija

Prekės komplektacija: suvenyras. Prie šio suvenyro siūlome identiško dizaino kremavimo urną: Sidabro spalvos žalvarinė urna su aukso spalvos ornamentu.

INFORMACIJA DĖL KREMAVIMO

Pasirinkę šią urną būtinai informuokite apie jos dydį krematoriumo darbuotoją. Ši kremavimo urna nėra pritaikyta standartinei kapsulei, todėl kremuoti pelenai bus supilami tiesiai į urną ją sandariai uždarant. Kremuotų pelenų perpylimą gali atlikti krematoriumo darbuotojas, laidojimo paslaugas teikiančios įmonės darbuotojas arba tai galite atlikti patys. Daugiau informacijos rasite straipsnyje Kremavimo urna saugo ir pelenus, ir prisiminimus.

KLAUSKITE

Jeigu turite klausimų, susisiekite su mumis Jums patogiu būdu puslapyje nurodytais kontaktais.

URNOS.LT – SAUGŪS PRISIMINIMAI…